पूर्वाञ्चल भेट्रान फुटबल क्लव र धाइजन–चारआली भेट्रान फुटबल क्लव विजयी

0
187

काँकरभिट्टा | काँकरभिट्टा माविको खेल मैदानमा जारी नेपाल–इण्डो भेट्रान फुटबल प्रतियोगिता अन्र्तगत मङ्गलबारको खेलमा पूर्वाञ्चल भेट्रान फुटबल क्लव र धाइजन–चारआली भेट्रान फुटबल क्लव विजयी भएका छन् ।

काँकरभिट्टा भेट्रान फुटबल क्लवको आयोजनामा गत शनिबारदेखि सुरु प्रतियोगिताको तेस्रो दिनको खेलमा बिन्ध्यावासिनी भेट्रान फुटबल क्लव विराटनगर र दागापुर मनिङ्ग भेट्रान फुटबल क्लव सिलिगुडी भारत पराजित भएका छन् ।

मङ्गलबारको पहिलो खेलमा पूर्वाञ्चलका ताराबहादुर पोम्बोहाङ्गले पहिलो हाफको नवौं मिनेटमा बिन्ध्यावासिनी विरुद्ध १ गोल गरेका थिए । पहिलो हाफकै २० औं मिनेटमा पूर्वाञ्चल विरुद्ध बिन्ध्यावासिनीका प्रविन राईले पहिलो १ गोल गर्दै खेल बराबरीमा पुर्याएका थिए ।

त्यसपछि दोस्रो हाफ अवधिभर दुवै टिमका तर्फबाट थप गोल हुन नसकेपछि निर्णय टाइब्रेकरबाट लिइएको थियो । टाइब्रेकरमा पूर्वाञ्चल ३–४ ले विजयी भएको छ । पूर्वाञ्चलका सरमान मगर, अर्जुन राई, विमल गुरुङ्ग र यज्ञबहादुर थापाले गोल गरे भने बिन्ध्यावासिनीका अरुण लामा, प्रविन राई र लोचन थापाले गोल गरेका थिए ।

मङ्गलबारको दोस्रो खेलमा धाइजन–चारआलीले दागापुरलाई ०–२ गोले पराजित गरेको छ । पहिलो हाफको खेल गोलरहित बराबरीमा टुङ्गिएको थियो भने दोस्रो हाफ सुरु भएको ५ मिनेट नबित्दै विजेता टिमका लक्ष्मीप्रसाद लिम्बूले १ गोल गर्दै अग्रता लिएका थिए । खेलको २६ औं मिनेटमा विजयी टिमका भीमबहादुर राईले थप गोल गर्दै आफ्नो टिमलाई २ गोलको अग्रता दिलाएका थिए ।

तेस्रो दिनको पहिलो खेलको म्यान अफदी म्याच पूर्वाञ्चलका ताराबहादुर पोम्बोहाङ्ग र दोस्रो खेलको म्यान अफ दी म्याच धाइजन चारआलीका लक्ष्मीप्रसाद लिम्बू घोषित भए ।

बुधबारको पहिलो खेल आयोजक काँकरभिट्टा भेटान फुटबल क्लव र कालेबङ्ग युनाइटेड भेट्रान फुटबल क्लव तथा दोस्रो खेल सुरुङ्गा भेट्रान फुटबल क्लव र धरान मजदुर भेट्रान फुटबल क्लवबीच हुने आयोजकले जनाएको छ ।

सर्वाधिक पुरस्कार राशी रहेको आगामी मङ्गलबार समापन हुने दोस्रो संस्करणको उक्त प्रतियोगिताको विजेता टिमले नगद १ लाख २५ हजार तथा उप विजेता टिमले ५१ हजार रुपैयाँसहित ट्रफि, मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गर्नेछन् !

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here